KIM JESTEŚMY

INTERMAG to firma założona w Polsce w 1988r. Od początku swojej działalności specjalizuje się w rozwoju i produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa. Od 2012 roku z sukcesem rozwija dział produktów prozdrowotnych dla zwierząt hodowlanych.

 

Naszą ambicją jest stać się czołowym dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań dla hodowców zwierząt gospodarskich. Nasze programy hodowlane umożliwiają ograniczenie w stosowaniu antybiotyków i chemioterapeutyków. Od wielu lat w swojej pracy kierujemy się mottem: „SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI WIEDZY”.

Prężnie współpracujemy z 15 krajami na świecie a ponad 60% naszej produkcji to eksport.

BADANIA I ROZWÓJ

W strategii działania naszej firmy kładziemy ogromny nacisk na prace badawczo-rozwojowe związane z tworzeniem zaawansowanych produktów do zastosowania w hodowli zwierząt. W skład zespołu badawczego wchodzą wysokiej klasy specjaliści z zakresu weterynarii, chemii, biologii i mikrobiologii. Laboratorium INTERMAG wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na wykonywanie szerokiego zakresu zadań formulacyjnych, analiz chemicznych i badań biologicznych.

Kompozycje i receptury opracowywane przez zespól naukowo-badawczy w laboratoriach INTERMAG są konsultowane z ośrodkami naukowymi i sprawdzane w praktyce hodowlanej w Polsce i na świecie. Rekomendacje zastosowań produktów są zoptymalizowane pod kątem różnych warunków środowiskowych.

ZAKŁADY PRODUKCYJNE

Obecnie INTERMAG posiada dwa zakłady produkcyjne, zlokalizowane w południowej Polsce.  Nowoczesne urządzenia wchodzące w skład zakładów produkcyjnych wyposażone są w systemy automatycznego sterowania i pomiaru procesów technologicznych, wizualizacji i komunikacji z zakładowym informatycznym systemem wsparcia zaopatrzenia, produkcji i logistyki.

Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Korzystamy z najnowszych technologii i ściśle przestrzegamy procedur. Produkcja oparta jest na Systemach Zarządzania Jakością i Środowiskiem ISO 9001 i 14001 oraz Dobrych Praktykach Produkcyjnych GMP+. Użyte surowce pochodzą od sprawdzonych dostawców spełniających wymagania jakościowe wg ISO 9001 i 14001 oraz GMP+. Każda partia produktu przed sprzedażą poddawana jest ścisłej kontroli jakości.

„LEPSZY PRODUKT – LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”